Oferta

Nasze usługi

Zaufaj naszemu doświadczeniu

IMG_0586-1-768x1023

Pompy ciepła

W dzisiejszych czasem coraz więcej ludzi decyduje się na montaż pompy ciepła, ponieważ ekologia, bez obsługowość i wysoka efektywność energetyczna obniżają koszty eksploatacji budynków.

3d-rendering-ventilation-system

Wentylacja, Rekuperacja

Straty ciepła generowane przez wentylację należą do tych największych w całym budynku i sięgają nawet do 70% całego zapotrzebowania na ciepło.

service-man-instelling-house-heating-system-floor (1)-min

Ogrzewanie podłogowe

W przypadku domu sprawdzają się systemy ogrzewania podłogowego wodnego, które charakteryzują się nie tylko niższym od grzejników zapotrzebowaniem energetycznym, co znacznie obniża koszty, ale również podnoszą komfort cieplny pomieszczeń.

instalacja — kopia

Instalacje elektryczne

Oprócz instalacji inteligentnych montujemy również tradycyjne rozwiązania elektryczne. Należy pamiętać, że najważniejszym krokiem jest ustalenie schematu przebiegu konkretnych kabli.

instalator

Instalacje wod-kan

Instalacją sanitarną nazywamy cały zespół instalacji budowlanych związanych z wodą, gazem, czy wymianą i ogrzewaniem powietrza. Instalacja wodno-kanalizacyjna to jedna z najistotniejszych instalacji w każdym domu.

foto

Fotowoltaika

Zastanawiasz się jak obniżyć swoje rachunki za „prąd”, wszystkich przeraża perspektywa nadchodzących podwyżek cen energii elektrycznej, a bez niej ciężko wyobrazić sobie nasze życie.

gwc

GWC

Gruntowe wymienniki ciepła budzą obecnie coraz większe zainteresowanie. Zresztą nie bez powodu.

Depositphotos

Centrala wentylacyjna

Centralę wentylacyjną określić możemy jako serce instalacji wentylacyjnej. To niewielka skrzynka, która odpowiada za obróbkę powietrza ‒ jego tłoczenie, oczyszczanie, podgrzewanie, chłodzenie.

Depositphotosasdasd

Instalacje gazowe

Instalacja gazowa w budynku musi zostać zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Co więcej, montażem powinna zająć się wykwalifikowana i doświadczona firma, której pracownicy dysponują odpowiednimi uprawnieniami.

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja