Instalacje wod-kan

man-fixing-kitchen-sink-min

Oferta

Instalacje sanitarne

Instalacją sanitarną nazywamy cały zespół instalacji budowlanych związanych z wodą, gazem, czy wymianą i ogrzewaniem powietrza. Instalacja wodno-kanalizacyjna to jedna z najistotniejszych instalacji w każdym domu.

Składa się na nią woda ciepła, zimna i cyrkulacyjna, jak również kanalizacja sanitarna, technologiczna i deszczowa. Obie te instalacje powinny być zaprojektowane w sposób przemyślany i wykonane z należytą starannością. Często przypominamy sobie o tym dopiero w sytuacji, w której dojdzie do nieprzewidzianej awarii.

Wykonujemy instalacje:

Wentylacji, Rekuperacji, Klimatyzacji

Gruntowe wymienniki ciepła (GWC), centrale wentylacyjne

Gazowe

Ziemne i wewnątrzbudynkowe

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe, nawiewowe

Kanalizacyjne

Podsadzkowe i lokalowe

Wody ciepłej i zimnej

Hydrofory, zasobniki CWU

Dobór parametrów instalacji wod-kan

Żeby podłączyć instalacje wodno-kanalizacyjną należy podjąć decyzję o sposobie dostarczania wody do budynku, rodzaju przyłącz i materiałach, z jakich zostanie wykonana cała instalacja. Sposób dostarczania wody i odprowadzania ścieków powinien być określony już w planie zagospodarowania przestrzennego, potwierdzony pozwoleniem na budowę.

Określony sposób dostarczania wody, pociąga za sobą automatycznie decyzję o rodzaju przyłącz. W firmie MK instalacje korzysta się z materiałów najwyższej jakości dostarczanych przez następujące firmy: Uponor, Purmo, Kan-therm, Cosmo, Perfexim i Nueva Terrain. Materiały używane do tworzenia instalacji zostały starannie wyselekcjonowane spośród innych – mają świetny stosunek jakości do ceny, a przyłączone służą niezawodnie dziesiątki lat!

2019.11.15-Stróża-kanalizacja-1024x768
contrasting-outdoor-textures-min

Instalacje

Projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej

service-maintenance-worker-repairing-min
man-fixing-kitchen-sink-min

Instalacja wodna i kanalizacyjna to nie tylko postępowanie zgodnie ze wskazówkami zawartymi w projekcie, ale również indywidualne opracowanie szczegółów instalacji przez firmę, której powierzamy wykonawstwo. Wskazówki zawarte w projektach ogólnych niejednokrotnie okazują się mało użyteczne lub niezgodne z możliwym stanem faktycznym. Montaż instalacji wymaga zatem wcześniejszego wykonania dokładnego projektu, który po urzeczywistnieniu będzie funkcjonalny, praktyczny i niezawodny.

Oferta

Nasza oferta

Oprócz instalacji wodnych i kanalizacyjnych nasza firma wykonuje również instalacje gazowe, ogrzewanie, wentylację, rekuperację i klimatyzację – wszystko w oparciu o ekologiczne źródła ciepła.

Firma MK instalacje powstała z troski o środowisko i z zamiłowania do odnawialnych źródeł energii. Z chęcią doradzamy klientom w zakresie wyboru jak najlepszych rozwiązań do ich potrzeb, a następnie pomagamy w optymalizacji tych rozwiązań, tak by były jak najbardziej wydajne i opłacalne dla klienta.

Dlaczego my?

Cały zespół firmy MK instalacje regularnie odbywa szkolenia, związane ściśle z profilem marki. Systematycznie poszerzamy wiedzę nie tylko z powodu zamiłowania do tego co robimy, ale również po to, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które umożliwiają kompleksowe wykonanie każdej usługi związanej z instalacjami sanitarnymi i nie tylko!

Dzięki powierzeniu nam zaprojektowania i wykonawstwa instalacji możesz być pewien ich zgodności z najwyższymi standardami jakości i obowiązującymi normami. Jesteśmy specjalistami w zakresie energooszczędnego budownictwa. Zaufaj nam i dołącz do grona setek zadowolonych klientów!