Pompy ciepła Bosch

Oferta

Pompy ciepła Bosch

Firma Bosch zdecydowanie idzie z duchem czasu, zapewniając ciepło w mieszkaniach i dbając o środowisko naturalne. Tym razem, bazując na nowoczesnych technologiach, opracowała energooszczędne pompy ciepła. Innowacyjne, w pełni elektryczne modele Compress 5800i AW i Compress 6800i AW sprawdzą się zarówno w domach jedno, jak i wielorodzinnych o różnych powierzchniach. 

Są to urządzenia bardzo łatwe w obsłudze, a to za sprawą wygodnego w użytkowaniu wyświetlacza UI 800. Specjalnie przygotowana aplikacja Bosch HomeCom Easy pozwala na sterowanie parametrami z dowolnego miejsca (można ją zainstalować na każdym smartfonie)* opcja dostępna standardowo w modelach 6800 i jako akcesorium dla serii 5800.

Ciepło w Twoim domu i ochrona środowiska 

Ogrzewanie domu nie musi odbywać się ze szkodą dla naszej planety. W najnowszych pompach ciepła Bosch wykorzystał naturalny propan R290, który w mniejszym stopniu przyczynia się do globalnego ocieplenia. Wybierając nowoczesne urządzenia do ogrzewania domu, masz realny wpływ na ochronę środowiska.

Dlaczego warto wybrać innowacyjne pompy ciepła Bosch? ​

Pompy ciepła marki Bosch pozwalają na obniżenie rachunków za eksploatację budynku. Zmniejszenie kosztów to tylko jedna z wielu zalet. Urządzenia ułatwiają ochronę środowiska, ponieważ nie generują odpadów, a wykorzystują odnawialne źródła energii. Jest to inwestycja na lata. Prosta konstrukcja maszyn oraz niezawodne systemy sprawiają, że prawdopodobieństwo wystąpienia usterek jest naprawdę niskie. Modele Compress 5800i AW i Compress 6800i AW pracują niezwykle cicho, co możesz sprawdzić za pomocą specjalnie przygotowanego symulatora dźwięku

Co więcej, montując pompę ciepła, możesz liczyć na dopłaty z Unii Europejskiej. Są to dotacje bezzwrotne, sięgające aż 

  • 9000 zł przy pompie c.w.u.,
  • 18 000 zł przy pompie powietrze-woda,
  • 27 000 zł przy pompie typu glikol-woda.

Dobór urządzenia do każdego budynku 

 

Chcesz w nowoczesny sposób ogrzewać swój dom? Bosch przygotował różne rodzaje maszyn:

  • pompa ciepła woda-woda,
  • pompa ciepła powietrze-powietrze,
  • pompa ciepła do c.w.u
  • powietrzna pompa ciepła,
  • gruntowa ciepła pompa ciepła.

Jako autoryzowany partner firmy Bosch zajmujemy się kompleksową obsługą osób, które chcą wymienić pompę ciepła. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, podpowiemy jaki rodzaj będzie najlepszy w Twoim domu. Dokonamy potrzebnych pomiarów i zainstalujemy urządzenia, w późniejszym okresie zapewniając serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. 

Chcesz cieszyć się ciepłym domem i niskimi rachunkami bez szkody dla środowiska. Skontaktuj się z nami, aby wybrać najlepszy model do Twojego domu!