O nas

Poznaj nas

Profesjonalne usługi instalacyjne

MK Instalacje jest firmą która powstała z pasji do budownictwa energooszczędnego

Wybudowałem już dwa domy na swój użytek i każdy z nich mnie czegoś nauczył, rozwiązania które proponuje klientom w większości sprawdziłem na własnej skórze.  Gdy stawiałem pierwszy drewniany dom, sąsiedzi nie potrafili zrozumieć, czemu niema w nim komina, było to dla nich irracjonalne, dzisiaj coraz rzadzej spotykam się z taką reakcją choć nadal wiele osób nie wierzy, że może być ciepło przy zerowej emisji CO2 i czarnego dymu z komina… 

Drugi dom powstał niedawno, a jego roczny koszt eksploatacji jest porównywalny z kwartalnym czynszem w blokach na Łódzkich osiedlach!!!

Założeniem mojej firmy jest obniżanie do możliwego minimum kosztów eksploatacji budynków nowych jak i istniejacych. 

Naszym celem jest łączenie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz ciepło geotermalne. Należy pamięć, że budowa domu to dopiero początek wydatków, koszt eksploatacji budynku w pierwszych 10 latach potrafi pochłąnąć 10-20% wartości nieruchomości. Tych kosztów można łatwo uniknąć, budując energooszczędnie, minimalny wzrost kosztów inwestycji pozowli uniknąć kosztownych wydatków eksploatacyjnych.

Najwyższa jakość

Nasza misja

Naszą misja jest zapewnienie komfortu użytkowania budynku nie tylko finansowego, ale i zapewnienia najbardziej przyjaznych warunków do życia i odpoczynku.

Dlatego też oferujemy kompleksowe wykonywanie wszystkich instalacji wewnętrznych w budynkach, od kanalizacji, po systemy bezpieczeństwa i automatykę budynkową. Staramy się przy tym zapewnić atrakcyjne ceny wykonywanych przez nas usług z zastosowaniem produktów najwyższej jakości.

W pełni popieramy program “Czyste Powietrze” zachęcamy do korzystania z dofinansowań i wymiany źródeł ciepła na nowe oraz termomodernizacji budynków, tak aby zredukować emisję CO2 i szkodliwych substancji do atmosfery.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
W ciągu 12 lat zdobyliśmy ponad 700 zadowolonych klientów
5/5

5/5

41 opinii na Facebook

4.9/5

34 opinie na Google

Certyfikaty

Zobacz nasze certyfikaty

Certyfikaty

Rozwijamy się dla was

Stale podnosimy kwalifikacje swoje oraz naszego personelu. Chcemy, aby nasi klienci mieli wszystko dopięte na ostatni guzik.

cert
Aktualności

Nasze aktualności

Polub nas na Facebooku. Często informujemy o nowościach, promocjach, czy dzielimy się wiedzą.

Wybór naszych klientów

Dlaczego właśnie my

Jakość materiału

Pracujemy tylko na najlepszych produktach i podzespołach.

Dotacje

Pomagamy uzyskać dotację na nasze usługi, tak byś poniósł mniejsze koszty.

Wyszkoleni pracownicy

U nas są tylko doświadczeni i wyszkoleni pracownicy.

Czas wykonania

Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie sprawny i szybki sposób instalacji.

Szybka odpowiedź

Skontaktuj się z nami i zrobimy Ci darmową wycenę.

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty jest wieloletnia gwarancja producenta.

Pracujemy z najlepszymi

Patrnerzy