Zgierz

MK Instalacje – profesjonalne usługi z zakresu budownictwa energooszczędnego w Zgierzu

Jeśli mieszkasz na terenie Zgierza lub okolicznych miejscowości i chcesz zastosować w swoim domu proekologiczne rozwiązania, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się montażem i serwisem instalacji z zakresu budownictwa energooszczędnego. W naszej ofercie znajduje się:

  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Wodne ogrzewanie podłogowe, montowane tradycyjnymi sposobami w systemie traker
  • sucha podłogówka z zabudową z płyt cementowo- lub gipsowo-włóknowych, którą oprócz wydajności wyróżnia to, że jest lekka oraz łatwa w montażu – można ją zastosować na już istniejących posadzkach, w tym stropach drewnianych;
  • rekuperacja, czyli wentylacja z odzyskiem ciepła – jej wykorzystanie pozwala znacząco ograniczyć straty ciepła, a także wyeliminować ryzyko rozwoju wilgoci.

Montujemy również pompy ciepła. Takie urządzenia to świetny wybór dla każdego, komu zależy na komfortowym i proekologicznym ogrzewaniu domu. W naszej ofercie znajdziesz sprzęty czerpiące energię z powietrza lub z gruntu.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

 

Gdy interesuje Cię pompa ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, ogrzewanie podłogowe albo wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się:

  • doradztwem pod kątem wyboru odpowiedniego systemu;
  • sprawnym montażem oraz zakupem urządzeń;
  • fachowym serwisem instalacji.

Mamy duże doświadczenie przy tego typu pracach, a nasi pracownicy dysponują niezbędnymi kwalifikacjami oraz specjalistycznym sprzętem. Gwarantuje to, że każde realizowane przez nas prace są przeprowadzane profesjonalnie i z dbałością o każdy detal. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Zgierza i pobliskich miejscowości.