Blog

TOSHIBA HAORI Klimatyzacja XXI wieku

Nowość 2021 – klimatyzator TOSHIBA Haori – element wystroju nowoczesnego wnętrza TOSHIBA wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagajacych klientów po raz kolejny postawiła na brak kompromisów. Zaprezentowana nowa jednostka wewnętrzna HAORI może stać się elementem wystroju każdego wnętrza. Przedni Panel nie jest czarny, biały lub srebrny – może być dokładnie taki jak wnętrze domu i zmieniać się przy każdej jego zmianie.
Jednostka ma wymienne fronty z tkaniny, w komplecie poza dwoma gotowymi materiałami dostajemy szablon do uszycia pokrowca z dowolnego materiału. Nowy model to również nowy pilot, który nie straszy biurowym klimatem, tylko wpisuje się w nowoczesne wnętrza.

Poza efektem wizyalnym postawiono na najnowsze technelogie. Przedewszystkim efektywność energetyczna klimatyzatorów do 3,5kW to A+++, oraz A++ dla 4,6kW zaróno w trybie grzania jak i chłodzenia.
Klimatyzacja jest też wyjątkowo cicha – 19dB w trybie silent i tylko 22dB w normalnym. Również agregat należy do najcichcych na rynku – 44dB normlana praca, 37dB w trybie nocnym.

TOSHIBA w standardzie zamontowałą odbiornik WiFi, dzięki czemu mozemy korzystać z aplikacja Toshiba Home AC Control. Aplikacja współpracuję z Asystentem Google Home oraz Amazon Alexa.
Na uwagę zasługuje również plazmowy jonizator powietrza, zamoczyszczący się wymiennik oraz filtry Ultra Pure, które wyłapują 94% zanieczyszczeń z powietrza o wielkosci PM 2,5. Filtr Ultra Pure pozwala nie tylko redukować ilość zanieczyszczeń, ale również wirusów i innych drobnoustrojów z powietrza.
Filtracja Ultra Pure, dostępna jest również w klimatyzatorach Shorai Edge

Nowosć Toshiba Haori – czytaj u producenta
TOSHIBA HAORI – Ulotka

klimatyzacja
klimatyzacja haori
klimatyzacja
tworzymyklimat

#tworzymy klimat

Zapraszamy do kontaktu 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.