Pompy ciepła

Pompy Ciepła

W dzisiejszych czasem coraz więcej ludzi decyduje się na montaż pomp ciepła. Ekologia, bez obsługowość i wysoka efektywność energetyczna obniżają koszty eksploatacji budynków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła Powietrze Woda oraz rozwiązania gruntowe. Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest pompa powietrze woda, pomimo kilku niewielkich wad, jest to rozwiązanie montowane w 90% przypadków. Jej atrakcyjna cena i bezinwazyjny montaż, sprawiają, że różnica w efektywności w mało którym przypadku się zwraca.

Proponowane przez nas pompy ciepła mają bardzo dobre opinie użytkowników i serwisantów, więc i Państwo będziecie zadowoleni.

Pompa ciepła
Pompa Ciepła
Atlantic Logo

Nasza firma posiada w swojej ofercie Francusko – Japońskie  Powietrzne Pompy Ciepła firmy Atlantic.

Urządzenia powstały przy współpracy firmy Atlantic i Fujitsu, a połączenie to dało jedne z najlepszych urządzeń na świecie. Opatentowany wymiennik ciepła zintegrowany z buforem, bezprzewodowe czujniki pokojowe i wiele opcji rozbudowy to tylko część możliwosci tych urządzeń. Co ważne, firma działa na rynku polskim od 1998r, zapewnia swoim klientom serwis i wsparcie techniczne. Urządzenia posiadają Menu w języku Polskim.