Fotowoltaika

Fotowoltaika – sposób na ograniczenie domowych rachunków

Fotowoltaika - Moja energia ze słońca

 

Prąd ze słońca, zwrot inwestycji do 7 Lat

Zastanawiasz się jak obniżyć swoje rachunki za „prąd”, wszystkich przeraża perspektywa nadchodzących podwyżek cen energii elektrycznej, a bez niej ciężko wyobrazić sobie nasze życie.

Proponujemy ograniczyć rachunki do możliwego minimum i zostać Prosumentem. Kto to taki? To każdy, kto zdecydował się produkować energię elektryczną z OZE na własne potrzeby, a jej niewykorzystaną część magazynuje w sieci dostawcy. Co więcej za usługę magazynowania zapłacimy również prądem, dostawca potrąci nam 20% oddanej energii za jej przechowanie (30% jeśli nasza instalacja przewyższy 10kW)

 

Każdy dom może być elektrownią

Klienci często zadają sobie pytanie, czy mnie na to stać, kiedy to się zwróci, itd…  Odpowiedź zależy od naszego podejścia do rachunków i zobowiązań. Najprostsza opcja finansowania mikro elektrowni, to pożyczka gotówkowa lub kredyt celowy. Mozna skorzystać z gotowych rozwiązań oferowanych przez banki na ten cel lub z jednogo z rządowych programów. Polecamy przeanalizować swoje wydatki na energię i zamienić je na ratę kredytu. Państwa zysk jest prosty, pomimo wzrostu cen prądu rata pożyczki zostanie stała, a pewnego dnia spłacone zobowiązania pozwolą oszczędzać. Producenci instalacji fotowoltaicznych zapewniają 80% sprawności instalacji po 25 Latach. Średni czas zwrotu inwestycji wykonywanych przez naszą firmę to 6,5 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *